Działalność

Spółka Site S.A. skupia wokół siebie serwisy, które oferują szeroki zakres produktów i usług za pośrednictwem Internetu.

Site S.A. oferuje następujące usługi w wybranych obszarach:

 

Tworzenie serwisów i aplikacji internetowych

Site S.A. prowadzi działalność z zakresu tworzenia dedykowanych rozwiązań oraz świadczenia kompleksowych usług pozycjonowania serwisów internetowych. Spółka specjalizuje się w budowie serwisów o charakterze:

- portali internetowych w oparciu o CMS (Content Management System)
- serwisów WWW
- sklepów internetowych

ponadto Site S.A. oferuje poprzez serwisy internetowe następujące usługi:

- pozycjonowanie
- audyty serwisów internetowych
- hosting – udostępnianie miejsca na swoich serwerach dla różnych usług np. serwisów internetowych, kont pocztowych, radia internetowego itp.
- nietypowe projekty programistyczne

 

Segment aplikacji mobilnych

Spółka zajmuje się tworzeniem aplikacji mobilnych i gier na dostępne platformy mobilne (Android, iOS, Windows Phone).

 

Segment narzędzi wspomagających

Działalność Spółki Site S.A. w tym segmencie polega na tworzeniu internetowych narzędzi usprawniających zarządzanie stronami internetowymi i prowadzenie e-biznesu.

LegenHit.com – oferuje usługi z zakresu lead generation, polegające na pozyskiwaniu oraz dostarczaniu informacji o potencjalnych klientach odwiedzających monitorowane strony internetowe. Odpowiada na pytanie: kto, kiedy i czego poszukiwał w serwisie.

Usługa Legenhit wspiera funkcjonowanie działów sprzedaży oraz tele-marketingu w zakresie prawidłowego doboru potencjalnych klientów (lead generation, prospecting - sztuka poszukiwania klienta).

 

Segment UGC i agregacji

Site S.A. jest posiadaczem serwisów bazujących na zawartości tworzonej przez użytkowników (UGC - User Generated Content) oraz agregujących cudze treści. Portale tego typu mogą być szybko uruchomione oraz charakteryzują się niskim kosztem działalności, ponieważ są obsługiwane przez niewielką liczbę osób. W kolejnej fazie rozwoju, po pozytywnej weryfikacji przez odbiorców oraz realizacji założonego celu w postaci określonej liczby użytkowników, portal jest rozbudowywany o treści tworzone specjalnie na potrzeby serwisu.

 

Serwisy:

Audiostereo.pl – serwis poświęcony tematyce sprzętu audio i hi-fi z rozbudowanym forum internetowym i ok. 55 tysiącami zarejestrowanych użytkowników.

Legalne.pl – jeden z największych polskich serwisów katalogujących i opisujących darmowe, alternatywne oprogramowanie komputerowe. Zawiera także liczne artykuły i wiadomości związane z tą tematyką.

Zagraj.com.pl – serwis z tysiącami gier on-line, skatalogowanymi i opisanymi. Posiada podpisane umowy z kluczowymi dostawcami gier. Portal jest przykładem agregacji cudzego kontentu oraz skutecznej konwersji ruchu.